• See privaatsus- ja küpsistepoliitikat

See privaatsus- ja küpsistepoliitikat

See privaatsus- ja küpsistepoliitikat (edaspidi nimetatud "poliitika") rakendatakse juhul, kui külastate "SME Finance" Ltd veebisaiti. Käesolevat poliitikat ei kohaldata, kui te sirvute teiste ettevõtete veebisaitidel, kuhu pääsesite läbi  "SME Finance", Ltd veebisaidi.

Me kogume meie veebisaidi külastajate andmeid vastavalt Leedu Vabariigi isikuandmete guskaitse seaduse, Leedu Vabariigi elektroonilise side seaduse, Euroopa Parlamendi ja nkogu Liidu ning muude sellega seotud gusaktide ning kontrolliasutuste netele. 

Kogutud andmed

Küpsiste kasutamine kogub meie saidi sirvimisel külastajate andmeid. Küpsiste tüübid ja nende eesmärk on esitatud alltoodud tabelis.

Ltd "SME Finance" veebisaidi külastajate andmed on kaitstud kaotuse, volitamata kasutamise ja asendamise eest. Ltd  "SME Finance" töötajad on kirjalikult kohustunud mitte avalikustama ja levitama saidil saadud teavet kolmandatele isikutele ettevõtete klientide kohta, sealhulgas ka SME Finance veebisaidi külastajate kohta.

Küpsiste kasutamine

Kui külastate LTD "SME Finance" veebisaiti, püüame tagada, et esitatud teavet ja veebisaidi funktsioone kohaldatakse ainult teie jaoks. See nõuab küpsiseid. Need on veebibrauseris salvestatud väikesed infoelemendid. Need aitavad meil tuvastada teid eelmise LTD "SME Finance" veebisaidi külastajana, et salvetsada saidi külastuse ajalugu ja kohandada vastavalt sellele sisu. Küpsised aitavad samuti tagada saidi tõrgeteta toimimist, võimaldavad jälgida külastuste kestust ja sagedust "SME Finance" veebisaidil, samuti koguda statistilist teavet veebisaidi külastajate arvu kohta. Analüüsides neid andmeid, saame veebisaiti täiustada, muutes selle Teile mugavamaks. Kui külastate LTD "SME Finance" kodulehte, võite märkida, kas nõustute, et küpsiseid kasutatakse. Kui te ei nõustu, et arvutisse või mis tahes muusse seadmesse installitakse küpsised, võite igal ajal nende kasutamise nõusoleku tühistada, muutes seadeid ja kasutades installitud küpsised.

Andmed kasutatud küpsiste kohta

Nimi

Kirjeldus

Loomise aeg/ aegumise aeg

CMSSESSIDX

Standardse küpsise kasutamine kasutaja seansi salvestamiseks

Veebilehe sisestamise ajaks / kuni akna sulgemiseni

küpsistega Nõustumine

Küpsis tahab, et tunnistate, kas olete nõus, et küpsised kasutataks meie veebisaidil

Nõusoleku andmisega/ kuni kustutamiseni

küpsiste Level X

Küpsis määrab, milliseid küpsiseid lubate meie veebisaidil kasutada

Nõusoleku andmisega/ kuni kustutamiseni

_ga

Seda küpsist kasutab tööriist "Google Analytics", et kontrollida kasutaja külaskäigu põhjuseid saidi operaatorite saidi tegevusaruannete ettevalmistamiseks, et nad saaksid veebisaidi külastamisel paremini oma kliendi kogemusi.

Nõusoleku andmisega/ 2 aastat

_gat

Neid küpsiseid kasutatakse Google Analyticsi statistilise teabe kogumiseks veebisaidil liikumise kohta

Esimene kord, kui külastate lehte / Kuni külastuse lõpuni

_gid

Neid küpsiseid kasutab Google Analytics, inimeste ära tundmiseks

 

Esimene kord, kui külastate lehte / 2 päeva

Küpsiste kohta lisateabe saamiseks näiteks nende haldamise või kustutamise kohta võite külastada veebisaiti http://www.allaboutcookies.org.

 Et teada saada, kuidas peatada veebihalduse kasutamine Google Analyticsi küpsiste abil, võite külastada http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Küpsiste tüübid

Küpsised on seansi- ja pikaajalised ning peamised või kolmandate osapoolte küpsised. Lisaks selgitame, mida need mõisted tähendavad, et saaksite paremini aru, millised on meie kasutatavad küpsised ja millised on nende eesmärgid.

Seansi küpsised

Seansi küpsised lubavad veebisaidil teid ühe külastuse ajal ära tunda, nii et kõik veebisaidi muudatused või seadeid mäletaks ühelt veebisaidilt teisele minnes. Need küpsised võimaldavad kiiresti ja hõlpsalt läbi viia paljusid saidi lehti, nii et iga kord, kui külastate uut, ei oleks vaja andmeid töödelda. Seansi küpsised on ajutised ja kustutatakse pärast brauseri sulgemist või veebist lahtiühendamist.

Pikaajalised küpsised

Pikaajalised küpsised - küpsised, mis veebisaidi seansi viimistlusena jäävad teie arvutisse kindlaksmääratud ajaks, seega saavad nad kasutada teatud seadeid või toiminguid hõivates, kui veebisaiti külastatakse veel korra.

Esmase poole küpsised

Küpsised, mis on vajalikud "SME Finance" veebisaitide nõuetekohaseks toimimiseks.

Kolmanda osapoole küpsised

Küpsised, mida teised organisatsioonid meie veebisaidil kasutavad. Meie LTD "SME Finance" veebisaitidel on kasutatud "Google Analytics" küpsiseid, mis on vajalikud veebisaitide külastuste analüüsimiseks. Google Analytics kogub anonüümselt teavet külastajate arvu ja koha kohta, kust meie veebisaiti kasutati ja millistel veebisaidi osadel külastajad surfasid. Need küpsised on loodud süsteemi "Google Analytics" jaoks. Lisateave Google Analyticsi kohta - http://www.google.com/analytics.

 

See privaatsus- ja küpsistepoliitikat - täielik dokument


Sisestage oma e-posti aadress või telefon ja pakume teile meie pakkumise
Sisestage oma e-posti aadress või telefon ja pakume teile meie pakkumise
Sisestage oma e-posti aadress või telefon ja pakume teile meie pakkumise
Sisestage oma e-posti aadress või telefon ja me võtame Teiega ühendust, et leida lahendus teie ettevõtte kasvu kiirendamiseks
Täname. Püüame teile pakkumise teha võimalikult kiiresti.